KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16635212
nr 1663 5212
James Herbert Snell
(1861-1935)
Oljemålning, James Herbert Snell (1861-1935), Landskap. "Autumn with his gold has giften the falling leaf". Signerad. Olja på duk, 51x40 cm, yttermått inklusive ram: 64x54 cm
måndag 2 december 2024
kl 18:43:26